توضیح اولیه

سلام به تمام کاربران سایت ووشو آی آر
نطر به تماس های زیادی که علاقمندان به ووشو داشته اند چه آنهایی که تازه می خواهند این رشته رو شروع کنن و چه ووشوکارانی که در مناطق دور می باشند ودسترسی به مربی خوب و آشنایی کامل با تکنیک های اصلی و پایه ای ندارند . سایت ووشو آی آر تصمبیم گرفته آموزش هایی در سایت قرار دهد که از پایه شروع می شوند .

آموزش مقدمات فرم دست

بخش اول :
آموزش مقدمات ووشو - این مقدمه برای یادگیری فرم دست ووشو رده سنی نونهالان می باشد . شاید خیلی از مربیان این فرم رو با هنرجویانشان کار کرده باشند ولی هیچ وقت نکات ریزه کاری و نحوی نشست ها رو درست نتونستن یاد بدهند .
این بخش مخصوص هر کسی است که تازه می خواهد ووشو کار کند . مخصوص مربیانی که بیشتر در بخش سندا فعالیت داشته اند واکنون هنرجویان نونهالان وسن پایین دارند که استعداد خوبی در تالو از خود نشون می دهند . به هر حال در ووشو در سطح بین المللی و آسیایی مسابقات سنین نونهالان 9 الی 12 سال فقط در تالو انجام می شود . و آن هم فقط همین فرم . فرم دست چانگ چوان نونهالان بنام سن لو .
این آموزش ها به ترتیب قرار داده می شوند . فعلا آموزش مقدمات شروع فرم دست می باشد . حجم فیلم بسیار بالا می باشد در حدود 400 مگ ولی با تکنیک های کاهش حجم به 40 مگ رسانده شده است .
توجه کنید فقط یک بار می توانید فیلم را دانلود کنید .     

      توجه شود . دوستانی که بعداز پرداخت کامل وجه موفق به دانلود فایل نشدند بخاطر یک مشکل دربرنامه نویسی سایت بوده است که حل شد . تماس بگیرند تا لینک دانلود برای آنها ارسال شود . با شماره 09212408382 تلفنی - واتس آپ - تلگرام و پیامک و غیره